Frontend developer news

Blog informatyka, dokładniej full stack developera. Pisze o wszystkim, w tym czasami o IT, lubię ekologię i jestem patriota.

Niezbędne elementy bloga, plany

Hej,

Siedzę przed komputerem czekając na konferencje Apple i mam chwile wolnego czasu to postanowiłem napisać post.

Jeszcze do końca nie wiem jak pisać na blogu, wiem, że jest to trudne, bo treści muszą być interesujące i ciekawe ale dokładnie wiem, że nie zawsze tak będzie. Życie!

Zastanawiam się nad strukturą bloga i jego niezbędnych elementach o ciekawym efekcie wow, to jest mój cel. Blog ma być przystosowany do osób mających problem z dostępnością. Chce się nauczyć dzięki niemu wykorzystywać kanały RSS do zapewnienia większej wiedzy i informacji osobom odwiedzającym go. Oczywiście nie obędzie się bez newslettera, jednak najpierw muszę sprowadzić na bloga użytkowników mojej grupy z Facebooka.Postanowiłem podzielić social media i na Twitterze, będę publikować changelogi po dodaniu nowych funkcjonalności oraz artykułów, bo do bazy danych newslettera mam zamiar wysyłać tylko interesujące treści.
Wykorzystywanie newslettera musi być jasno sprecyzowane, tak aby baza mailowa moich czytelników składała się z grupy developerów.

Takie są moje pierwsze cele, a do tego postu wrócę za jakiś czas i napisze dalsze przemyślenia. Czas się wziąć za kodowanie 🙂

Tyle na dziś,

Ps. Jeśli chcesz zostawić komentarz, to jeszcze nie możesz, możliwość komentowania włączę za jakiś czas 🙂

pozdrawiam
Bartosz Maciejewicz