Frontend developer news

Cześć, mam na imię Bartek. Jestem frontend developerem, na codzień tworzę witryny opartę na platformie wordpress. Na blogu zamierzam dzielić się z Wami swoją wiedzą.

Ciekawy dzień w Apple

hej, chyba już wszyscy wiedzą, że jestem fanem Apple, a dziś odbyła się ich jubileuszowa konferencja na której pokazali m.in iPhone X.

Chciałbym opowiedzieć Wam o swoich pierwszych spostrzeżeniach na ten temat. Uważam, że jest to świetny krok w rewolucji telefonów osobistych. Skanowanie twarzy do odblokowania telefonu, gry wykorzystujące kamerę, super szybkie i zaawansowane procesory, świetna grafika i video, aparat odporny na małe wstrząsy oraz możliwość ładowania bezprzewodowo baterii wow! Całość tych wszystkich pomysłów i patentów zamknięta w solidnie wykonanej obudowie.

Pod względem rewolucji IT to telefon, który zrobił kolejny krok do przodu i z chęcią odwiedzę oblegany wkrótce iSpot, żeby go zobaczyć i ocenić. iPhone X to smartphone, który dostarczy Apple ogromnej liczbę danych o użytkownikach, dzięki, której lepiej rozwinie sztuczną inteligencje i to dobry krok do przyspieszenia tego procesu. Wiele osób chce to na swój sposób ograniczyć lub tym pokierować. Ja natomiast uważam, że sztuczną inteligencje w pierwszej kolejności powinniśmy wykorzystać jako źródło naszej sprawdzonej przed fake newsami wiedzy.

Wyobraźcie sobie, siri w szkole, wykorzystująca ekran monitora lub projektor do nauki dzieci, oczywiście pod okiem nauczyciela prowadzącego. Wykorzystanie sztucznej inteligencji w procesie nauki może być efektywnym narzędziem. Już wyobrażamam sobie te miliardy z przelewów na abonament za e-nauczyciela z sztucznej inteligencji.

Mam nadzieje, że komuś się spodobała moja opinia i wizja oraz, że wreszcie technologia zacznie nam wszystkim służyć.

To tyle na dziś

bart